Otwarcie Kina Browar cieszyło się dużym zainteresowaniem

źródło zdjęcia: Kino Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury

Blisko 300 osób w ubiegły weekend odwiedziło Kino Browar.

Jacek Kowalczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu mówi, że to duży sukces biorąc pod uwagę, że na jednym seansie może być tylko 60 osób, a projekcje trzeba oglądać w maseczce.
– Weekend między 12 a 14 lutego można uznać za udany. Jeden seans walentynkowy praktycznie w całości się wyprzedał. Z otwarciem trafiliśmy w odpowiedni czas, właśnie ze względu na Walentyki, bo zwykle wtedy kina cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – tłumaczy.
W poniedziałki Kino Browar jest nieczynne, filmy można oglądać od wtorku do niedzieli. Na ten tydzień przygotowano dwie produkcje – disneyowski film akcji – Mulan oraz melodramat After 2. Komedia Palm Springs wróci prawdopodobnie 26 lutego, na premierę, a weekendowe projekcje tej produkcji to były pokazy przedpremierowe. Dyrektor Kowalczyk zapowiada, że planują ściągnąć do Ostrowca kolejne filmy, których premiery odbyły się w ubiegłym roku. Już w najbliższy weekend będziemy mogli zobaczyć niewyświetlaną wcześniej produkcję.

Co to będzie? Dowiemy się tego jeszcze przed weekendem, ale jak zdradza dyrektor Kowalczyk, prawdopodobnie będzie to polski dramat biograficzny – ’25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy’.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia