PUP wznawia obsługę bezpośrednią

Od 15 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim wraca do przyjmowania interesantów, oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego.


Do urzędu będzie można wejść za zgodą pracownika PUP, który będzie obsługiwał punkt informacyjny przy głównym wejściu. W pośredniaku osobiście będzie można załatwić między innymi rejestrację osoby bezrobotnej, odebrać skierowanie do pracy lub stażu, odebrać różnego rodzaju zaświadczenia, złożyć ofertę pracy, a także spotkać się z pośrednikiem pracy i doradcą zawodowym.
Podobnie jak w innych miejscach na twarzy należy mieć maseczkę, przed wejściem zdezynfekować ręce oraz zachowywać 1,5 metrowy odstęp od innych interesantów. Przy stanowisku może być obsługiwana tylko jedna osoba.
Powiatowy Urząd Pracy informuje także, że aby usprawnić załatwianie spraw w urzędzie, na stałe zostaje otwarty punkt podawczy, w którym uzyskamy potrzebne informacje, a także złożymy wszelkiego rodzaju dokumenty. Wejście do punktu podawczego znajduje się od strony Zespołu Szkół nr 3, czyli dawnego THMu.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia