Mniej popularne sporty w ofercie STS – waterpolo, szachy, dart i inne

Źródło zdjęcia: unsplash.com

Świat zakładów sportowych może wydawać się mało różnorodny. Większość graczy obstawia te same dyscypliny, a prym wiedzie oczywiście piłka nożna. Sporą popularnością cieszą się także sporty halowe i tenis ziemny. Jednak wśród amatorów obstawiania można bez trudu znaleźć osoby, które lubują się w typowaniu znacznie bardziej niszowych dyscyplin. Niestety, tacy gracze mogą mieć problemy ze znalezieniem bukmachera umożliwiającego im zawieranie takich zakładów. Pod tym kątem warto więc wspomnieć o firmie STS. Największy polski bukmacher oferuje bowiem szeroki wybór zdarzeń dotyczących niszowych sportów.

Dart, czyli niszowy, a od niedawna całkiem popularny sport

Jeszcze kilka miesięcy dart był w Polsce wręcz książkowym przykładem niszowej dyscypliny. Wiele osób do dzisiaj traktuje ten sport po macoszemu, gdyż w ich mniemaniu jest to tylko „rzucanie lotkami w pubie”. Niemniej za sprawą Krzysztofa Ratajskiego wizerunek tej dyscypliny w Polsce uległ radykalnej zmianie. Polakowi udało się bowiem dotrzeć do ćwierćfinału w Mistrzostwach Świata, a jego zmagania były śledzone przez tysiące kibiców. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Obecnie producenci sprzętu do dartu są wręcz bombardowani zamówieniami z Polski. Być może jesteśmy właśnie świadkami narodzin nowej wielkiej dyscypliny.

Należy jednak wspomnieć o tym, że jeszcze przed sukcesem Krzysztofa Ratajskiego firma STS umożliwiała obstawianie opisywanego sportu. Dart był obecny w ofercie tego bukmachera już od dłuższego czasu. Co więcej, spora część graczy przynajmniej raz spróbowała swoich sił w typowaniu tej dyscypliny. Niektórzy w tym celu wykorzystali nawet środki bonusowe zagwarantowane przez kod promocyjny STS. Niemniej teraz zainteresowanie takimi zakładami z pewnością wzrośnie!

Szachy i legendarne starcie Jana Krzysztofa Dudy z Magnusem Carlsenem

Krzysztof Ratajski nie był jedynym Polakiem, który niedawno osiągnął spektakularny sukces w stosunkowo niszowej dyscyplinie. Oprócz niego na czołówki gazet sportowych trafił również Jan Krzysztof Duda. Już od dawna było wiadomo, że w 22-letnim szachiście drzemie olbrzymi potencjał. Jednak w październiku ujrzał on światło dzienne w całej okazałości. Polak zdołał wtedy pokonać samego Magnusa Carlsena – żywą legendę świata szachów. Tym samym kibice znów zaczęli spoglądać z ogromnym zaciekawieniem na niepozorne i nieco zapomniane szachy.

Tutaj również firma STS może poszczycić się bogatym asortymentem zakładów sportowych. Bukmacher wprowadził do swojej oferty liczne typy związane z szachami. Gracze mogą więc obstawiać wyniki poszczególnych partii na największych światowych turniejach.

Inne niszowe sporty w ofercie STS

Oprócz wyżej wymienionych dyscyplin firma STS oferuje możliwość typowania sportów, takich jak:

  • waterpolo
  • bandy
  • krykiet
  • unihokej.

Każda z tych dyscyplin ma zupełnie inną specyfikę. Dlatego nie ma tutaj mowy o braku różnorodności. Pod względem niszowych dyscyplin STS wypada naprawdę świetnie na tle konkurencji.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Podziel się

Ważne wydarzenia