Wiemy gdzie zaszczepimy się w powiecie ostrowieckim

źródło zdjęcia: Pixabay

Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. W powiecie ostrowieckim będzie można zaszczepić się w 17 punktach, które są zlokalizowane we wszystkich gminach powiatu.


W samym Ostrowcu Świętokrzyskim takich punktów będzie 12. Zaszczepimy się między innymi w Poradni 'Rodzina’ na Osiedlu Ogrody, Przychodni 'PULS’ na os. Słonecznym, 'Medyk Plus’ na os. Rosochy czy 'Promedzie’ przy ul. Kilińskiego.
Jak już informowaliśmy wczoraj mieszkańcy Ostrowca będą mogli zaszczepić się także w ostrowieckim szpitalu. Punkt szczepień został utworzony w budynku technicznym na dziedzińcu placówki, a pierwsze szczepienia pacjentów z grupy '0′ ruszyły już wczoraj. Pozostali mieszkańcy będą mogli się tam szczepić od końca stycznia.
Mieszkańcy gminy Kunów będą mogli zaszczepić się w przychodni 'Vitamed’ przy ulicy Warszawskiej, w Ćmielowie punkt szczepień utworzono Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej 'Pacjent’, a w Waśniowie punkt szczepień znajdzie się w Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.
Mieszkańcy Bodzechowa będą mogli zaszczepić się w Przychodni 'Eskulap-Med’, a mieszkańcy Bałtowa w Przychodni 'Gomed’.
Przypomnijmy, że zapisy na szczepienia dla osób spoza grupy '0′ ruszą 15 stycznia.

Pełną listę punktów szczepień w województwie świętokrzyskim znajdziemy pod tym adresem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/swietokrzyskie

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia