Gwiazdki Moc 2020. Kalendarze cegiełki na wsparcie punktów poboru krwi w ostrowieckim szpitalu

Trwa świąteczna akcja Radia Ostrowiec i LGD Krzemienny Krąg 'Gwiazdki Moc’. Do naszej redakcji wciąż przychodzą słuchacze, by kupić kalendarz na 2021 rok i do puszki wrzucić datek.

– Cały rok staram się pomagać innym, ale okres przedświąteczny jest wyjątkowy, kiedy pomoc innym jest szczególnie ważna. Poza tym cel waszej tegorocznej akcji jest bardzo ważny – mówiła pani Jola.
Okazuje się, że kalendarz Gwiazdki Moc może być także prezentem na gwiazdkę.
– Już jeden kalendarz Gwiazdki Moc kupiłam, ale po rozpakowaniu zobaczyłam, że jest tak piękny, że przyszłam po kolejny, by podarować go na gwiazdkę jako prezent – dodała.
W tym roku zbieramy na doposażenie stacji krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz laboratorium diagnostycznego w ostrowieckim szpitalu.
Kalendarze z artystycznymi zdjęciami z drona autorstwa Łukasza Spychały można zdobyć także w Starostwie Powiatowym przy ulicy Iłżeckiej, sklepie Szafa Fashion Kids przy ulicy Kościelnej 30, przedszkolach nr 5, 7, 15, 19, przedszkolu 'Smyk’ Szkół Konarskiego oraz oczywiście w naszej siedzibie w Galerii Łysica.
Wszystkim Darczyńcom, którzy kupują kalendarze – cegiełki pięknie dziękujemy. A minimalna cena cegiełki wynosi 25 zł.
Zdjęcia poszczególnych kart kalendarza 'Gwiazdki Moc 2021′ można oglądać na naszej stronie internetowej radioostrowiec. pl

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia