MWiK z ogromną pomocą dla akcji Gwiazdki Moc

Ogromne wsparcie dla tegorocznego celu świątecznej akcji Radia Ostrowiec Gwiazdki Moc ze strony załogi Miejskich Wodociągach i Kanalizacji. Dziś nasze studio odwiedził prezes Artur Łakomiec, by wrzucić do puszki okrągłą kwotę. Podkreślał przy tym zaangażowanie wszystkich pracowników.
– Już po poniedziałkowej inauguracji tej akcji okazało się, że wśród naszych pracowników są honorowi dawcy krwi, którzy prze zlata oddali jej bardzo dużo. Naturalne było więc, że włączyliśmy się tę inicjatywę. Nie ukrywam, że sami pracownicy przyszli do nas i chcieli się dołączyć, zorganizowali zbiórkę i wspólnymi siłami możemy dziś z radością dorzucić do puszki okrągłą kwotę – mówił prezes Łakomiec, który w imieniu swoim i pracowników wrzucił do puszki 1500 złotych.

Spółka w przedsięwzięcie włączyła się jeszcze przed oficjalnym startem akcji. MWiK jest bowiem jednym z partnerów tego przedsięwzięcia, a jedną z kart kalendarza zdobi nieoczywiste i artystyczne zdjęcie oczyszczalni ścieków. – Cieszy nas, że jesteśmy w październiku, bo nie dosyć, że ten miesiąc ma 31 dni, to ze względu na zmianę czasu jest o godzinę dłuższy od pozostałych miesięcy z tą liczbą dni – żartował prezes MWIK, podkreślając, że bardzo podoba im się artystyczne ujęcie oczyszczalni.

Autorem wszystkich fotografii jest – przypomnijmy – Łukasz Spychała i to ostatnia szansa, żeby zdobyć ten kalendarz. W naszej redakcji zostało już tylko kilkanaście sztuk. Każde – przynajmniej 25 złotych – za kalendarz zasila cel Gwiazdki Mocy, którym w tym roku jest doposażenie i remont oddziału terenowego Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz laboratorium diagnostycznego w ostrowieckim szpitalu.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia