Do Bałtowa wracają Nocne Jazdy

Właściciele stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska przygotowali dla swoich gości w ten weekend ciekawe wydarzenia.

Przede wszystkim pierwszy raz w tym sezonie miłośnicy białego szaleństwa będą mogli wziąć udział w tak zwanej nocnej jeździe, czyli zjeżdżać na nartach i snowboardzie do późnych godzin wieczornych.
Zgodnie z tradycją narciarzom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Z takiej formy aktywności będzie można skorzystać zarówno w piątek jak i w sobotę w godzinach od 20:00 do 00:00. W tych samych godzinach czynna będzie wypożyczalnia sprzętu.
Za oprawę muzyczną w piątek będzie odpowiadać DJ Deebart a w sobotę DJ Gomezzz.
Kamila Polit z działu marketingu Szwajcarii Bałtowskiej podkreśla, że przygotowali także atrakcje dla osób, które wolą jazdę na łyżwach.
– W ten weekend zapraszamy także na kolejny trening na łyżwach na naszym lodowisku w rytm muzyki disco. Wydarzenie to cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że postanowiliśmy zorganizować nie po dwie, a po trzy sesje w piątek i sobotę. Ostatnie rozpoczynać się będą o 22:40 – tłumaczy.

Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych przez stację narciarską znajdziemy na stronie internetowej: www.szwajcariabaltowska.pl oraz w mediach społecznościowych.

/bart/

Poniżej materiał video z poprzednich treningów na łyżwach:

Podziel się

Ważne wydarzenia