Akcja „Gwiazdki Moc”. Jest moc życzliwości i dobra

Dziś piąty dzień naszej radiowej akcji Gwiazdki Moc. Cały czas w naszej redakcji, a także w siedzibie Starostwa Powiatowego i kilku przedszkolach na terenie miasta czekają kalendarze-cegiełki na 2021 rok.

Ich posiadaczem można zostać – wrzucając przynajmniej 25 złotych do świątecznej puszki. Dziś naszą redakcję odwiedziły też Szwarszowianki, Wanda Strzyż i Irena Pakuła.

– Przyszłyśmy jako KGW „Szwarszowianki” wesprzeć tą piękną akcję. Pozdrawiamy cały Ostrowiec, całą Polskę i Świat – mówiły.

Szwarszowianki, tak jak inne Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu co roku swoim śpiewem i opowieściami na antenie Radia Ostrowiec wprowadzały nas i Państwa w świąteczny nastrój, rozświetlając Gwiazdki Moc.
Jak burza do redakcji wpadł także trener SMS-u Rafał Dytkowski – jak to sportowiec – i dorzucił się do naszej puchy. Nieco dłużej zagościł Karol Szewczyk, wiceprezes Klubu KSZO, który przy okazji kupowania kalendarza – cegiełki opowiadał o nadziejach na dobry finał udanego sezonu piłkarzy ręcznych.
Od samego początku akcji Gwiazdki Moc jest z nami Barbara Lichota i Blanka Lichota – Śmigiel, które brały udział w każdej niemal licytacji, a dziś zasiliły naszą gwiazdkową puszkę.
Wszystkim darczyńcom, którzy kupują kalendarze cegiełki pięknie dziękujemy.
I przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczamy w tym roku na remont i doposażenie oddziału terenowego stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w szpitalu i laboratorium diagnostycznego lecznicy.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia