Rośnie liczba osób wspierających Świąteczną Akcję Radia Ostrowiec 'Gwiazdki Moc’

Z każdym dniem rośnie liczba osób wspierających Świąteczną Akcję Radia Ostrowiec 'Gwiazdki Moc’. Dziś do naszej redakcji przyszli państwo Stecowie.

– Zawsze co roku bierzemy udział w tej świątecznej licytacji. W tym roku również, poszliśmy za ciosem i postanowiliśmy dzisiaj przyjść do redakcji. Jesteśmy po oddawaniu krwi. – Moja żona po raz pierwszy oddawała dziś krew, ja już od kilku lat oddaję krew. Cieszymy się, że mogliśmy ją oddać w Ostrowcu, a nie w Kielcach – mówiła pani Edyta i pan Włodzimierz. Wspominali, że w ubiegłym roku także brali udział w naszej akcji i wylicytowali wówczas afrykańską maskę wyrzeźbioną w drewnie. Przywiózł ją z podróży i podarował na Gwiazdki Moc biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz.

A w tym roku zbieramy na remont i doposażenie regionalnej stacji krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Ostrowcu oraz laboratorium diagnostyczne w ostrowieckiej lecznicy.

Kalendarz na 2021 rok – cegiełkę, można kupić, m.in. w redakcji Radia Ostrowiec, jutro i w sobotę rano na Targowisku Miejskim, w Starostwie Powiatowym, sklepie Szafa Fashion Kids, a także w kilku ostrowieckich przedszkolach publicznych (ich wykaz jest na naszej stronie internetowej) oraz w szkołach Konarskiego

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia