Gwiazdki Moc 2020. Burmistrz Kunowa zachęcał do brania udziału w akcji

Partnerem jednej z kart kalendarza Gwiazdki Moc 2021 przygotowanego przez Radio Ostrowiec w ramach naszej świątecznej akcji charytatywnej jest Urząd Miasta i Gminy w Kunowie.


Zdjęcie prezentuje tamtejszy rynek, a zrobione jest z drona.
– Szkoda, że nie każdy może „zerknąć” z lotu ptaka na rynek, bo on właśnie z tej perspektywy prezentuje się najpiękniej. Kalendarz mi się podoba i ciesze się, że po raz kolejny nasza gmina mogła wziąć udział w akcji Gwiazdki Moc, bo uczestniczymy w niej od 2017 roku – mówił burmistrz Lech Łodej w rozmowie z Bartłomiejem Dybcem.
Podkreślał, że mijający rok przez pandemię koronawirusa był bardzo trudny dla samorządów, przede wszystkim finansowo, ale starali się nie zrezygnować z żadnej ważnej inwestycji.
Zwracał także uwagę, że zarówno pracownikom urzędu jak i mieszkańcom trudno się było przyzwyczaić do obostrzeń związanych z pandemią. Tego, że mieszkańcy muszą się umawiać na telefon, by przyjść do urzędu, że zamknięta została kasa w urzędzie, do której mieszkańcy byli bardzo przyzwyczajeni. – Mamy nadzieję, że te obostrzenia się skończą 27 grudnia i będziemy mogli wrócić do normalnych spotkań z mieszkańcami – podkreślał burmistrz Kunowa.
I zachęcał do udziału w naszej akcji 'Gwiazdki Moc’.
Przypomnijmy, że w tym roku zbieramy środki na remont i doposażenie punktu stacji krwiodawstwa w ostrowieckim szpitalu i doposażenie laboratorium diagnostycznego w lecznicy.
Kalendarze – cegiełki można kupić w naszej redakcji, która mieści się w Galerii Łysica.

/joge/

Ważne wydarzenia