Gwiazdki Moc 2020. Puszki do zbierania pieniędzy wykonały przedszkolaki z „dziewiętnastki”

Czwarta edycja świątecznej akcji Radia Ostrowiec i Lokalnej Grupy Działania Krzemienny Krąg startuje w poniedziałek 14 grudnia. W tym roku zbieramy na doposażenie punktu poboru krwi stacji krwiodawstwa oraz Laboratorium Diagnostycznego w ostrowieckim szpitalu.

Rozprowadzać będziemy wspaniałe, artystyczne kalendarze na 2021 rok z autorskimi i zdjęciami Łukasza Spychały wykonanymi z drona.
W naszej akcji – jak zawsze – możemy liczyć na pomoc dzieciaków z ostrowieckich przedszkoli. Maluchy z przedszkola publicznego nr 19 im. Jana Brzechwy zrobiły na potrzeby akcji piękne puszki na zbiórkę pieniędzy – cegiełek.
– Naszym zadaniem było przygotować i ozdobić osiem takich puszek, a że nasze przedszkole składa się z ośmiu oddziałów, każdy z nich przygotował inną puszkę według własnego pomysłu. Każda z nich cechuje się zimowo-świątecznymi akcentami, a wspólny mianownik stanowi biało-niebieskie tło. Puszki tworzą taki zimowy pejzaż. Jedna grupa przyklejała bałwanki, druga reniferki, wszystkie skupiały się na akcentach świątecznych – opowiada Aneta Stachurska, dyrektorka placówki.
Każda pucha jest inna i wierzymy, że wykonana malutkimi paluszkami dzieciaków skłoni Państwa, naszych słuchaczy do wrzucania wyższych niż 25 złotych wpłat.
I przypominamy, że wyjątkowych kalendarzy jest tylko 500, a przedszkolakom i wychowawczyniom przedszkola nr 19 pięknie dziękujemy….

/joge/

Ważne wydarzenia