Cenne zwycięstwo KSZO z liderem rozgrywek

W rozgrywanym dziś spotkaniu trzeciej ligi piłki nożnej KSZO wygrał na własnym stadionie z liderem rozgrywek – Wisłą Puławy 1:0.

Mecz toczony był w bardzo dobrym tempie. Zarówno KSZO jak i Wisła raz za razem przeprowadzali groźne akcje, z których mogły paść gole. Do 86 minuty gry, na tablicy świetlej widniał wynik 0:0. Jednak obraz spotkania uległ zmianie w 87 minucie. Wtedy to pięknym strzałem głową popisał się wprowadzony po przerwie Michał Paluch, który pokonał bramkarza gości i tym sposobem dał zwycięstwo gospodarzom.

-Wiedzieliśmy, że Wisła przyjedzie do Ostrowca by prowadzić grę i zdobyć komplet punków. Ale mieliśmy w tym spotkaniu dużo szans bramkowych, a jedną z nich wykorzystaliśmy. Wygrana z liderem cieszy bo pokazuje, że ten zespół ma duży potencjał i może wygrać z każdym – powiedział po meczu trener pomarańczowo-czarnych – Tadeusz Krawiec.

Po tym spotkaniu hutnicy awansowali w tabeli na 9 miejsce w ligowej tabeli. W tej rundzie zgromadzili już na swoim koncie 29 punktów.