Świętokrzyskie derby dla KSZO

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec pokonali ŁKS Łagów 3:1.

Spotkanie zaczęło się idealnie dla pomarańczowo-czarnych bo już w 3 minucie gry, po błędzie obrońców z Łagowa piłkę do siatki posłał Szymon Stanisławski. W 13 minucie było już 2:0. Bramkę z rzutu karnego strzelił faulowany wcześniej Wojciech Trochim. Piłkarze z Łagowa nie zamierzali odpuszczać i swoją szansę wykorzystali w 20 minucie. Tym razem jedenastkę na gola zamienił Adam Imiela. Taki wynik utrzymał się do 42 minuty gry. Wtedy to ponownie Wojciech Trochim wpisał się na listę strzelców. W zamieszaniu pod bramką rywala ograł dwóch obrońców i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Po pierwszej połowie KSZO po dobrej grze prowadził na boisku rywala 3:1. W drugiej odsłonie meczu mimo szans na gola z jednej i drugiej strony bramkarze zachowali czyste konto i spotkanie zakończyło się zwycięstwem hutników.