Najpopularniejsza wystawa „Dom Ogród i Ty” wróciła do Targów Kielce

źródło zdjęcia: Targi Kielce

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wracają wystawy do Targów Kielce. Jako pierwsze wystartują Targi Dom Ogród i Ty.


W sobotę i niedzielę (22 i 23 sierpnia) zaprezentują się wystawcy rodzimych i egzotycznych roślin, produktów ekologicznych, mebli ogrodowych ale nie tylko. Osoby zainteresowane kupnem lub remontem mieszkania znajdą niezwykle ciekawą ofertę wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo nowinek z zakresu budownictwa.
Jedną z ciekawostek na targach będzie prezentacja drewnianych domów o powierzchni do 35m.kw., wykonanych z naturalnych materiałów. Firma 'Życie na Prąd’ podpowie 'jak wybudować dom bez rachunków?”.
Organizatorzy zadbali o wyjątkowe środki bezpieczeństwa w związku z koronawirusem. – Będą to m.in. bramki dekontaminacyjne, które zapewniają dezynfekcję ubrania oraz obuwia. Mierzą też od razu temperaturę. Odwiedzający targi wypełniać będą krótką ankietę epidemiczną – wylicza Michalina Zapała, specjalista PR w targach Kielce.
Wystawie towarzyszyć będzie nowe wydarzenie CK Motors Expo. Miłośnicy motoryzacji będą mogli zaprezentować swoje pojazdy wyprodukowane przed 1989 rokiem. Oprócz tego będzie mnóstwo nietypowych, wyjątkowych aut i motocykli. Prezentacji pojazdów będą towarzyszyły pokazy detailingu, oraz wystawa zabytkowych pojazdów z lat 40 XX wieku. Kolejną imprezą towarzyszącą będą Targi Zdrowia i Urody oraz Kiermasz Ekologicznej Żywności. Targi otwarte są w sobotę od godziny 9:00 do 18:00, a w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00.
Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia