Nocny spływ kajakami

źródło zdjęcia: Kajaki Bałtów

Fani aktywnego spędzania czasu w najbliższy piątek mogą liczyć na kolejną atrakcję przygotowaną w ramach programu Bałtów Aktywnie. Tym razem będziemy mogli wybrać się na spływ kajakowy, ale w godzinach nocnych.


Ten rozpocznie się o godzinie 20:00 i do przepłynięcia będzie odcinek od Bałtowa do Czekarzewic o długości około 13 kilometrów.
Radosław Sławiński, właściciel firmy organizującej spływy kajakowe w Bałtowie mówi, że rzeka w nocy pokazuje całkiem inne oblicze.
– To tak jak z jazdą samochodem, inna jest w dzień a inna w nocy – mówi i dodaje, że w spływie może wziąć udział każdy bez względu na poziom doświadczenia, potrzebna będzie jednak latarka czołowa w wyposażeniu.  Jeżeli nie jesteśmy w posiadaniu latarki czołowej, będzie można taką kupić na miejscu. Do dyspozycji uczestników będą kajaki jedno i dwuosobowe. Więcej informacji na temat spływu znajdziemy na Facebooku. Radosław Sławiński mówi jednak, by z decyzją o wzięciu w nim udziału się śpieszyć, ponieważ zostało już tylko kilka miejsc.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia