Mistrz akrobacji rowerowych i finalista programu „Mam talent” odwiedzi Bałtów

Bałtowski Kompleks Turystyczny przygotował atrakcję dla miłośników akrobacji rowerowych. W dwa weekendy lipca, od 11 do 12 oraz od 25 do 26 odbędzie się 'Wakacyjne Rowerowe Show’ w wykonaniu Krystiana Herby.

– Krystian jest szcześciokrotnym rekordzistą Guinsessa, dwukrotnym półfinalistą programu „Mam talent” i na swoim koncie ma już ponad 1000 występów w kraju i zagranicą. Na rowerze zdobywa najwyższe budynki świata. Tym razem swoje niezwykłe umiejętności zaprezentuje przed publicznością w Bałtowie – zachęca Monika Pękala z Juraparku.
Dodaje, że największym atutem jego pokazów poza umiejętnościami jest osobowość oraz interakcja z publicznością. – Krystian wprowadza dobrą, wesołą atmosferę, prowadząc konkursy dla publiczności oraz opowiadając w zabawny, a przy tym motywujący sposób o swoich osiągnięciach – mówi Monika Pękala. Każdy uczestnik pokazu otrzyma pamiątkowe plakaty z autografem oraz będzie miał możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z Krystianem Herbą. Pokazy odbywać się będą o godzinach 12:00 i 15:00. Pokaz jest elementem promocji projektu Bałtów Aktywnie.

/bart/

Ważne wydarzenia