Za nami kolejne mecze w lidze tenisa

I LIGA

Po zwycięstwie 6/4 6/2 nad Jarosławem Golcem do czołówki tabeli dołączył Wojciech Żurek. W tabeli prowadzą Mateusz Dziewięcki, Michał Jędrzejewski, Sebastian Dwojak i Wojciech Żurek po 6 pkt przed Arkadiuszem Malanowiczem, Arturem Kaczorem i Norbertem Skoczylasem po 4 pkt.

II LIGA GRUPA A

Czwarte zwycięstwo odniósł faworyt rozgrywek Grzegorz Gromski.Po dobrym meczu Grzesiek pokonał Adriana Golca 6/4 6/0. Wielkie emocje przeżywali kibice na meczu Krzysztof Rębisz – Józef Brodawka. Pierwszego seta po tiebreaku wygrał Rębisz,.W drugie parti Józek prowadził już 4/1. Końcówka należała jednak do Krzysztofa,który zwyciężył ostatecznie 7/6 7/5. Był to pierwszy mecz zawodnika z Sandomierza w sezonie. W tabeli prowadzi Grzegorz Gromski 12 pkt przed Rafałem Lipczyńskim 9 pkt,Grzegorzem Wieczorkiem 7 pkt, Józefem Brodawką 6 pkt i Jackiem Zdybskim 5pkt.

II LIGA GRUPA B

Zmienną formę prezentuje Remigiusz Witek. Remik uległ Pawłowi Barańskiemu 0/6 0/6 i pokonał Marka Kaczmarczyka 6/4 6/4. W tabeli prowadzą Paweł Barański i Dariusz Szczodrak po 9 pkt przed Remigiuszem Witkiem 6 pkt, Adamem Słapkiem 5 pkt i Marcinem Szymańskim 3 pkt.

PUCHAR LIGI

W jedynym meczu Pucharu Ligi Arkadiusz Malanowicz pokonał Adama Słapka 6/1 6/2.

LIGA DEBLOWA

W najciekawszym meczu ligi deblowej Zbigniew Dąbrowski i Roman Jagodziński pokonali Kamila Kozakiewicza i Sławomira Młodawskiego 6/1 6/1. Zbyszek i Roman to mocni kandydaci do tytułu mistrzowskiego. W tabeli prowadzą Maciej Nowak i Dariusz Szczodrak 25 pkt przed parami Grzegorz Witek/Andrzej Tużnik i Sebastian Dwojak/Paweł Barański po 15 pkt i Zbigniew Dąbrowski/Roman Jagodziński 9 pkt.

Podziel się

Ważne wydarzenia