Mobilizacja sympatyków Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Polski

trzaskowski2020.pl

Jutro od 10.00 na bazarku na Ogrodach podpisy poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta RP zbierać będzie posłanka Platformy Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz. Zbiórkę podpisów rozpoczęły już także struktury Platformy Obywatelskiej, działające na terenie powiatu ostrowieckiego.

Jolanta Madioury, przewodnicząca koła PO w Ćmielowie mówi, że zainteresowanie jest ogromne i sami nie spodziewali się aż takiego zrywu. – Ludzie piszą do nas przez facebooka i różne komunikatory, dzwonią i pytają, jak i gdzie mogą złożyć podpis na liście poparcia Rafała Trzaskowskiego. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych pozytywnych emocji i ogromu tych sygnałów – dodaje. Podkreśla, że wolontariuszy zbierających podpisy będzie można spotkać wszędzie, na Rynku, na Targowisku Miejskim, na bazarku na Ogrodach, ale można też złożyć podpis w biurze PO, które mieści się na os. Ogrody 7F.

– Duże zainteresowanie widać w całym regionie – podkreśla Artur Gierada, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w województwie świętokrzyskim. – Od momentu ogłoszenia wczoraj przez marszałek Witek terminu wyborów mamy tłumy telefonów i ludzi, którzy przychodzą do naszego biura w Kielcach. Cały czas dzwonią 3 telefony, które podajemy na stronach internetowych. One cały czas się grzeją. Kiedy dziś przed 8.00 rano przyszedłem do biura w Kielcach, czekało już przed biurem pięć osób, które chciały pobrać te listy i zbierać podpisy – dodaje.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia