Grała liga tenisowa

Za nami kolejne mecze Ligi Tenisa.
EKSTRAKLASA
Z wysokiego C rozpoczął sezon Maciej Nowak. Mistrz ligi w inauguracyjnym meczu pokonał Dariusza Kiljańskiego 6/0 6/0. Nie zabrakło emocji w pozostałych spotkaniach. Roman Jagodziński wygrał z Andrzejem Janikiem 6/4 6/7 6/4. Artur Kołodziej zwyciężył Artura Kozieła 5/7 6/3 6/2. W tabeli prowadzą Maciej Nowak, Zbigniew Dąbrowski, Zbigniew Jopek po 3 pkt przed Arturem Kołodziejem i Romanem Jagodzińskim po 2 pkt.
I LIGA
W szlagierze 1 kolejki Mateusz Dziewięcki pokonał Sebastiana Dwojaka 7/5 6/0. Ciekawie było w pozostałych meczach. Michał Jędrzejewski ograł Norberta Skoczylasa 7/5 3/6 6/2. Arkadiusz Malanowicz wygrał z Arturem Kaczorem 6/4 4/6 6/1. Niestety z powodu kontuzji z rozgrywek musiał wycofać się Robert Michalak. W tabeli prowadzi Mateusz Dziewięcki 3 pkt przed Arkadiuszem Malanowiczem, Michałem Bartoszem i Michałem Jędrzejewskim po 2 pkt oraz Norbertem Skoczylasem, Wojciechem Żurkiem i Arturem Kaczorem po 1 pkt.
II LIGA GRUPA A
Zwycięstwa odnieśli faworyci. Rafał Lipczyński po ciekawym meczu pokonał Grzegorza Zagożdżona 6/4 6/3. Grzegorz Gromski wygrał z Jackiem Zdybskim 6/0 6/1. Grzegorz Wieczorek ograł Roberta Brendela 6/0 6/0. W tabeli prowadzi Rafał Lipczyński 6 pkt przed Grzegorzem Gromski i Grzegorzem Wieczorkiem po 3 pkt.
II LIGA GRUPA B
W inauguracyjnym spotkaniu II ligi grupy Dariusz Szodrak pokonał Adama Słapka 6/2 7/5. W tabeli prowadzi Dariusz Szodrak z dorobkiem 3 pkt.
LIGA DEBLOWA
Od wygranych rozpoczęły rozgrywki najlepsze pary ubiegłorocznego sezonu. Mistrzowie ligi- Kamil Kozakiewicz i Sławomir Młodawski pokonali Marcina Nartowskiego i Roberta Michalaka 7/6 6/3. Wicemistrzowie Dariusz Kiljanski i Łukasz Ligocki wygrali z Mateuszem Dziewięckim i Michałem Bartoszem 6/1 6/4. Ze zmiennym szczęściem grali Rafał Lipczyński i Arek Dziewiecki. W niedzielę Rafał i Arek ulegli Maciejowi Nowakowi i Dariuszowi Szodrakowi 2/6 1/6, a w piątek pokonali Jacka Zdybskiego i Sławomira Pożogę 4/6 6/4 6/1. W tabeli prowadzą pary Maciej Nowak/ Dariusz Szodrak, Dariusz Kiljanski/ Łukasz Ligocki i Kamil Kozakiewicz/ Sławomir Młodawski po 3 pkt przed Arkadiuszem Dziewieckim i Rafałem Lipczyńskim 2 pkt.
/liga/

Podziel się

Ważne wydarzenia