W maju otwarcie spływów kajakowych w Bałtowie

źródło zdjęcia: FB Kajaki Bałtów

Od 4 maja poluzowane zostaną ograniczenia związane z uprawianiem sportu. Z tej informacji cieszy się Radosław Sławiński, właściciel wypożyczalni kajaków w Bałtowie. W sobotę 9 maja planuje wznowić działalność.

– Mimo że sezon dopiero teraz by się rozpoczynał, wirus tak jak i innym przedsiębiorcom pokrzyżował nam plany. Mieliśmy otwierać spływy na majówkę, ponieważ wtedy dużo turystów przyjeżdża do Bałtowa i zapowiadała się fajna pogoda. W tej sytuacji sezon rozpoczynamy trochę później – mówi.
W tym roku miłośnicy kajakarstwa i osoby, które chcą zacząć przygodę z tym sportem, będą mogli liczyć na cztery zróżnicowane trasy. Różnić się będą nie tylko długością, ale także stopniem trudności.
– Tak naprawdę wszyscy będą mogli skorzystać z naszej oferty. Przygotowaliśmy krótką, godzinną trasę dla rodzin z dziećmi, a także długą blisko 36-kilometrową trasę dla osób, które doświadczenie z kajakami już jakieś miało. To akurat propozycja na cały dzień – wyjaśnia Radosław Sławiński.
Więcej informacji na ten temat pojawi się bliżej otwarcia. Radio Ostrowiec w przyszłym tygodniu będzie miało dla swoich słuchaczy konkursy, w których do wygrania będą vouchery dla 2 osób na wybrany przez siebie spływ.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia