Mecze piłki ręcznej KSZO bez udziału publiczności

W związku z decyzją władz Rzeczypospolitej Polskiej o odwołaniu imprez masowych, Związek Piłki Ręcznej w Polsce postanowił prowadzić rozgrywki piłki ręcznej bez udziału publiczności.

Decyzja dotyczy rozgrywek w kategoriach młodzieżowych i seniorskich prowadzonych przez Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

– Szczypiorniści KSZO następne ligowe spotkanie rozegrają bez obecności ostrowieckich kibiców. Nie jest to dobra wiadomość ponieważ sezon kończymy w kwietniu a przypomnę, że walczymy o utrzymanie w I lidze piłki ręcznej i chyba nie muszę przypominać, że wsparcie kibiców w takim momencie jest bezcenne – informuje Karol Szewczyk, wiceprezes d/s piłki ręcznej KSZO. Dobrą informacją jest to, że przeprowadzimy videorelację z tego meczu. Informacje dotyczące tej transmisji można znaleźć na facebooku klubu piłki ręcznej KSZO Odlewnia.

Spotkania zaplanowano w niedzielę o godzinie 17, jednak mecz może zostać rozegrany już w sobotę. Stanie się tak jeżeli zaplanowane na ten dzień w hali MOSIR-u Mistrzostwa Okręgu w Boksie zostaną odwołane – a o tym dowiemy się w ciągu kilkunastu najbliższych godzin.
Wszystkie kluby piłki ręcznej w Polsce zobowiązane się do przestrzegania podjętej decyzji. Związana jest ona z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i koniecznością ograniczenia skupisk ludzkich. Decyzja obowiązywać ma do odwołania.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia