Zespół Wilki zagrał w Ostrowcu z okazji Dnia Kobiet

Około 2500 ostrowczanek i ostrowczan bawiło się na wczorajszym koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był zespół Wilki.


Przed koncertem lider grupy Robert Gawliński powiedział Radiu Ostrowiec, że dzień kobiet to wyjątkowe święto, ale zespół daje z siebie wszystko na każdym koncercie bez względu na okoliczności.
– Nie jest ważne gdzie gramy, zawsze dajemy z siebie wszystko. Mówię za siebie, ale myślę, że reszta zespołu ma takie samo podejście do tego tematu – tłumaczy.
Muzycy zagrali piosenki z całego dorobku formacji.
– Praktycznie wybieramy utwory z każdej płyty, dla przykładu z pierwszej płyty gramy zwykle cztery. W obecnym repertuarze nie brakuje też singli i najbardziej znanych hitów jak „Bohema”, „Baśka”, Aborygen” czy „Eli Lema Sabachtani” – tłumaczy artysta.
Uczestnicy koncertu zgodnie przyznawali, że koncerty z okazji Dnia Kobiet w Ostrowcu są tradycją, którą warto kontynuować, bo są doskonałą formą rozrywki.
– Kiedyś koncertów rockowych było więcej w Ostrowcu, po tej frekwencji widać gołym okiem, że jest zapotrzebowanie na tego typu muzykę – mówi nam Tomasz
A zespół Wilki zagra niedługo w Kielcach. Koncertem 14 marca zwieńczą 'Niebieską Trasę’, która przypomina słuchaczom o pierwszym albumie zespołu, zatytułowanym po prostu 'Wilki’.

/bart/

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia (fot. Bartłomiej Dybiec)

Podziel się

Ważne wydarzenia