Niezwykle ciekawa wystawa w Targach Kielce

Przejażdżki na torze elektryczną Teslą, BMWi3, Nissanem Leafem, spotkanie z czołowymi zawodnikami PGE Vive Kielce oraz popularnymi autorami programu Złomiarze to imprezy towarzyszące kolejnej edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech oraz Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce.

Z Mariuszem Jurasikiem, Danielem Dujszejbajewem, Branko Vukoviciem z Vive będzie można porozmawiać podczas specjalnego panelu o… energii.
– Chcemy pokazać ludzi z energią, którzy osiągnęli sukces i porozmawiać z nimi ile tej energii w życiu trzeba żeby wejść na tak wysoki poziom – mówi Jakub Nogaj, specjalista ds.PR Targów Kielce.
Ciekawie zapowiada się też spotkanie z Markiem i Edkiem, autorami programu Złomiarze. Jakub Nogaj podkreśla, że zainteresowanie wystawców było tak duże, że musieli przygotować dodatkową halę do ekspozycji.
Na targach ENEX będzie można zapoznać się z możliwościami zastosowania w domach technologii odnawialnych źródeł energii, m.in. fotowoltaiki, pomp ciepła, technik termomodernizacyjnych. Eksperci pomogą w obliczeniu kosztów takich inwestycji.
Z kolei na targach EKOTECH zaprezentowane zostaną rozwiązania, służące ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Wśród nich m.in. technologie zmniejszania objętości odpadów oraz odzysku surowców z materiałów segregowanych. Będą specjalne konferencje z ekspertami dla samorządowców i firm komunalnych.
Targi odbędą się 26 i 27 lutego. Wstęp dla zwiedzających jest otwarty.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia