O jedną bramkę lepsi

Prawdziwe emocje zafundowali ostrowieckim kibicom piłkarze ręczni KSZO.

W sobotę w hali przy Świętokrzyskiej, w meczu o mistrzostwo I – ligi piłki ręcznej zmierzyły się drużyny KSZO Ostrowiec i AZS Uniwersytet Warszawski. Pierwsza bramka w spotkaniu padła dopiero w 5 minucie. Jej autorem był Sebastian Włoskiewicz – gracz KSZO. Pomarańczowo – czarni z każdą minutą gry rozkręcali się na tyle skutecznie, by kontrolować przebieg meczu. Na przerwę schodzili z trzybramkową przewagą (13:10).

Jeszcze lepiej wyglądała gra ostrowieckich szczypiornistów w drugiej odsłonie meczu kiedy to na tablicy wyników pojawił się wynik 17:12. Niestety w ostatnich 15 minutach gry, gracze KSZO popełnili mnóstwo prostych błędów. Przeciwnik to wykorzystał doskakując na jedną bramkę do pomarańczowo – czarnych. Do końca wynik spotkania był wielką niewiadomą, jednak więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, wygrywając 25:24. Bardzo dobrą formę w tym meczu zaprezentował bramkarz KSZO – Kacper Kijewski.

KSZO Ostrowiec – AZS Uniwersytet Warszawski 25:24 (13:10)