Ferie na Orliku

W Ostrowcu stałym punktem zajęć sportowo – rekreacyjnych organizowanych podczas ferii na Orliku jest „Zimowy Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody”.

Podczas akcji „Ferie 2020 z MOSiRem” zaplanowany on został w okresie od 27 do 31 stycznia, codziennie w godzinach od 10.00 do 15.00. Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły średnie, szkoły podstawowe z rocznika 2005-2006 i szkoły podstawowe z rocznika 2007 i młodsi.

Kadra każdej drużyny może składać się maksymalnie z 10 zawodników. Drużyny występować mają w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).
Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są u instruktora sportu na terenie Orlika Ogrody do 24 stycznia, do godz. 12.00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.mosir.ostrowiec.pl. Zgłoszenia można składać również w dziale organizacji imprez i marketingu MOSiR-u przy ulicy Świętokrzyskiej 11. W piątek 24 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody odbędzie się spotkanie organizacyjne z kapitanami zgłoszonych zespołów, na którym ustalony zostanie system gry oraz podział na grupy.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia