Dzień z mistrzynią w Ostrowcu

20 listopada Stowarzyszenie 'Akademia Volley Stars’ organizuje 'Dzień z Mistrzynią”. Dzieci i młodzież z ostrowieckich placówek oświatowych będą miały okazję spotkać się z dwukrotną mistrzynią Europy w siatkówce, Małgorzatą Glinką-Mogentale.

– Spotkanie ma na celu propagowanie sportu, zdrowego stylu życia, a także zwrócenie uwagi na problemy, które dotykają młodych ludzi – mówi Damian Ścibisz, prezes Akademii Volley Stars, organizator wydarzenia.

Event rozpocznie się o 12.30 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu. Na 16.30 zaplanowano trening z siatkarką dla zawodników Akademii Volley Stars.
Przypomnijmy, że Małgorzata Glinka to 286-krotna reprezentantka Polski w latach 1996–2014, olimpijka z Pekinu, dwukrotna mistrzyni Europy i dwukrotna triumfatorka Ligi Mistrzyń. W 2003 roku została najlepszą siatkarką Europy.
Spotkanie z zawodniczką jest współfinansowane z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wstęp jest wolny.
/marsz/

Ważne wydarzenia