Piłkarski klasyk dla Motoru Lublin

W rozgrywanym w sobotę meczu 16. kolejki III ligi, piłkarze KSZO przegrali na własnym stadionie z drużyną Motoru Lublin 0:1.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła na początku drugiej połowy. Po dośrodkowaniu w pole karne pomarańczowo – czarnych i przy biernej postawie defensorów KSZO, gola strzałem głową zdobył Tomasz Swędrowski. KSZO najlepszą okazję do strzelenia bramki zmarnował w 38 minucie gry. Karnego nie wykorzystał Marcin Kaczmarek.

Mecz nie był porywającym widowiskiem a na trybunach słychać było wyraźne głosy niezadowolenia ostrowieckich kibiców. Do końca rundy jesiennej pozostały już tylko dwa spotkania. Najbliższe z Orlętami Radzyń Podlaski hutnicy rozegrają na wyjeździe, 16 listopada.

KSZO 1929 Ostrowiec – Motor Lublin 0:1 ( 0:0 )