Rozwiń firmę dzięki portalom społecznościowym – „Boost With Facebook”

Szkolenie dla małych i średnich firm jak rozwijać działalność za pomocą portali społecznościowych i nowoczesnych mediów odbędzie się w Ostrowcu we wtorek, 22 października. Jego organizatorem jest Facebook Polska.
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak Facebook może pomóc im w dotarciu do klientów. Darmowe narzędzia, opcje personalizacji, messanger to proste formy rozwoju firmy. Przedsiębiorcy nauczą się też jak zamieszczać atrakcyjne ogłoszenia o pracę, tworzyć wydarzenia czy grupy.
Oprócz Facebooka program szkolenia obejmie także jak korzystać z Instagrama, jak reklamować się na jego witrynie, aby zwiększyć zasięg odbiorców, znaleźć nowych klientów i jak przełożyć to na sprzedaż produktów czy usług.

Aleksandra Gulińska z Powiatowego Urzędu Pracy mówi, że miejsc jest sporo, ale warto się pośpieszyć z rejestracją.
– Na spotkaniu w Ostrowcu przewidzieliśmy 100 miejsc dla przedsiębiorców, z czego z każdej firmy udział w szkoleniu mogą wziąć udział dwie osoby.
Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować
– Rejestracji na szkolenie można dokonać po przez profil powiatowego urzędu pracy, gdzie znajdziemy link do strony formularza. Po wejściu w dany link wpisujemy swoje dane. Strona jest bardzo przejrzysta także rejestracja nie powinna sprawić nikomu kłopotu.
Szkolenia prowadzone są we współpracy z Urzędem Miasta w Ostrowcu, Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Staropolską Izba Handlową w Kielcach. Wszystkie informacje dotyczące rejestracji uczestników szkolenia, można także znaleźć na stronie wydarzenia 'Boost with Facebook w Ostrowcu Świętokrzyskim’.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia