KAT & Roman Kostrzewski zagrają w Ostrowcu

Prawdziwa gratka dla miłośników metalu. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjeżdża legendarna thrash metalowa formacja – KAT & Roman Kostrzewski.

Zespół powstał pod koniec 2004 roku w Katowicach z inicjatywy wokalisty Romana Kostrzewskiego i perkusisty Ireneusza Lotha w następstwie rozłamu w zespole KAT. Członkowie KAT & Roman Kostrzewski uznają się jako spadkobiercę dokonań powstałego z inicjatywy gitarzysty Piotra Luczyka oraz Ireneusza Lotha w 1979 roku zespołu KAT.
Zespół do tej pory nagrał 4 albumy studyjne, a w Ostrowcu promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo „Popiór”, przed którego nagraniem zespół opuścił Ireneusz Loth. Repertuar koncertowy zawiera stare kompozycje z takich płyt jak „666”, „Oddech Wymarłych Światów”, „Bastard” czy „Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach” oraz nowe, autorskie kompozycje z płyt „Biało-Czarna” i rzecz jasna „Popióra”. Koncert odbędzie się w Ptaszek w Klatce Music Klub już w najbliższą sobotę 19 października. Bilety dostępne są w przedsprzedaży, będą także na bramce w dniu wydarzenia. Radio Ostrowiec objęło koncert patronatem.

/bart/

Obecny skład zespołu przedstawia się następująco:
Roman Kostrzewski – wokal
Michał Laksa – bas
Krzysztof Pistelok – gitara
Jacek Hiro – gitara
Jacek Nowak – perkusja

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/479758529283528/

Przedsprzedaż biletów:
Ptaszek w Klatce Osiedle Ogrody 34
Sklep Okienni. pl Polna 46
Sklep Bastion ul. Sienkiewicza 32
oraz
https://goout.net/pl/bilety/kat-and-roman-kostrzewski/eoff/

+++Bilety kolekcjonerskie dostępne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).

Ważne wydarzenia