Poseł Andrzej Kryj ocenia kampanię wyborczą

To już ostatnie kilka dni kampanii wyborczej przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Ubiegający się o reelekcje poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Kryj ocenia, że to trudna i pracowita kampania.

– Bardzo dużo czasu spędzam wśród ludzi, stąd też wiele spotkań w terenie, byłem na miejskim targowisku, na bazarku na Ogrodach, przemierzam ulice Ostrowca. Staram się przekonywać ich do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość a przede wszystkim na moją osobę. Mieszkańcy widzą, ile zrobiła nasza partia, ale rozmowy pokazują też, że jeszcze wiele jest do zrobienia – mówi i dodaje, że spotyka się także z gorzkimi słowami. – Mieszkańcy pytają, dlaczego nie udało się zreformować sądownictwa, słysze wiele krytycznych słów pod adresem sądów – wyjaśnia.
Jak podkreśla poseł Andrzej Kryj wyborcy też pytają o służbę zdrowia i konkretnie o nasz ostrowiecki szpital. – Co jakiś czas rząd przekazuje ostrowieckiej lecznicy dodatkowe środki na remonty oddziałów i przeglądy sprzętów, ostatnio była to kwota rzędu około 1,5 miliona złotych – tłumaczy.
Andrzej Kryj zajmuje 10 miejsce na liście komitetu Prawa i Sprawiedliwości. Posłem jest od 2015 roku.
Przypomnijmy, że wybory parlamentarne odbędą się 13 października.
/bart/

Ważne wydarzenia