Remis pomarańczowo – czarnych w spotkaniu z Wisłą Puławy

Cenny punkt wywalczyli podopieczni Sławomira Majaka, w spotkaniu rozgrywanym w sobotnie popołudnie z Wisłą Puławy.

Hutnicy w tym meczu skoncentrowani byli na grze w defensywie szukając swoich szans w kontratakach. Niestety, już w 25 minucie gry Wisła objęła prowadzenie po strzale Łukasza Kacprzyckiego, który z czterech metrów wpakował piłkę do siatki KSZO. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej odsłonie meczu więcej sytuacji stworzyli gracze Wisły ale to piłkarze z Ostrowca strzelili bramkę wyrównującą. W 87 minucie błąd popełniła puławska obrona i Jakub Chrzanowski z bliskiej odległości zdobył gola. Do końca spotkania więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów. Tym samym pod wodzą Sławomira Majaka – szkoleniowca KSZO, zawodnicy z Ostrowca w ligowych zmaganiach, nie zaznali jeszcze porażki. W piątek ,20 września tym razem przy Świętokrzyskiej KSZO podejmie Siarkę Tarnobrzeg. Początek spotkania o 19:29.