Andrzej Kryj zainaugurował swoją kampanię wyborczą

Wczoraj na ostrowieckim Rynku i wspólnie z przyjaciółmi swoją kampanię wyborczą zainaugurował Andrzej Kryj, poseł PiS i 'dziesiątka’ na liście tego ugrupowania w zbliżających się wyborach. – Starałem się w ciągu tych czterech lat bardzo dobrze wykonywać swoje obowiązki, właśnie będąc z ludźmi i dla ludzi. Na następną kadencję, jeśli mieszkańcy powiatu ostrowieckiego i województwa ponownie mi zaufają, chciałbym dalej tę dewizę realizować, być dla ludzi i blisko ludzi – podkreślał.
Andrzej Kryj podsumował swoją pracę w mijającej kadencji sejmu. – Jako poseł mogłem brać udział we wprowadzaniu 'dobrej zmiany’, głosując m.in. za społecznymi programami 500 plus, wyprawka 300 plus czy za 13tą emeryturą – mówił i zapewniał, że będzie nadal zabiegał za tym, żeby do powiatu ostrowieckiego trafiały pieniądze, którymi dysponuje rząd.
Podziękował też swoim przyjaciołom za wsparcie. – Bardzo się cieszę, że w tej bardzo ważnej dla mnie chwili są ze mną moi przyjaciele z Prawa i Sprawiedliwości, różnych szczebli samorządu, NSZZ Solidarność – mówił.
Dodajmy, że w inauguracji kampanii posła Andrzeja Kryja uczestniczyli m.in. Bożena Kornacka, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Opatowskiego, Andrzej Gajek, członek zarządu powiatu opatowskiego czy Andrzej Gąsior, burmistrz Nowej Słupi. Byli też radni miejscy i powiatowi PiS. Zabrakło szefa PiS w powiecie ostrowieckim Zbigniewa Dudy i senatora Jarosława Rusieckiego.

/mag/

Ważne wydarzenia