Turniej siatkówki na Orliku

Od 9 do 11 sierpnia na terenie kompleksu boisk sportowych Orlik, na osiedlu Ogrody w Ostrowcu, rozegrany zostanie IX Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju mogą wziąć udział zespoły szkolne, reprezentacje osiedli, lub luźno ze sobą powiązane grupy znajomych. Zawody rozgrywane będą w kategorii Open – bez podziału na kategorie wiekowe i płeć. Drużyna powinna składać się z 6-ciu osób oraz zawodników rezerwowych.

– Celem turnieju jest popularyzacja siatkówki w Ostrowcu. To dyscyplina, którą może uprawiać każdy, bo to gra dla wszystkich. Nie wymaga wielkiego przygotowania motorycznego zwłaszcza wśród amatorów a daje wiele satysfakcji – podkreśla Mariusz Rokita, zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR-u lub u instruktora na Orliku Ogrody. Termin składania zgłoszeń upływa 8 sierpnia. Tego samego dnia o godz. 14.00 na terenie Orlika odbędzie się spotkanie z kapitanami zgłoszonych ekip. W turnieju nie obowiązuje opłata startowa.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia