Motor Lublin za silny dla pomarańczowo-czarnych

W rozgrywanym wczoraj meczu 29. kolejki III ligi zespół KSZO 1929 Ostrowiec przegrał na własnym stadionie z Motorem Lublin 1:2.

Pierwsza bramka dla przyjezdnych padła w 39. minucie spotkania. Dośrodkowanie Grzegorza Bonina strzałem głową wykorzystał Mateusz Majewski. W 59. minucie meczu rezultat na 2:0 podwyższył Szymon Rak. Zespół KSZO odpowiedział 7 minut później trafieniem Michała Grunta, który po centrze z rzutu rożnego skierował piłkę głową do bramki Motoru Lublin. Więcej goli kibice przy Świętokrzyskiej nie zobaczyli, a seria czterech wygranych spotkań z rzędu pomarańczowo-czarnych została przerwana prze lublinian. Warto dodać, że piłkarze Motoru niemal cały mecz grali w dziesiątkę bowiem już w 3 minucie czerwoną kartką ukarany został Bartosz Waleńcik. 12 maja KSZO zagra mecz wyjazdowy z Wisła w Sandomierzu. Początek o godzinie 16.