Zbliża się „Fit weekend” na Targach Kielce

źródło: http://www.fit-weekend.pl/galeria-zdjec/# Autor: Dariusz Kanclerz

Wszyscy fani sportu i zdrowego trybu życia, mogą spotkać się 13 i 14 kwietnia, podczas Targów Kielce na wydarzeniu pt. 'Fit Weekend”.

Będzie to prawdziwe święto sportu i kulturystyki.
– Atrakcji nie zabraknie, a podczas tego weekendu będziemy gościć sportowców z całej Polski – mówi Joanna Litwin, specjalista od public relations w Targach Kielce.

– Najlepsi zawodnicy od sześciu lat odwiedzają Targi Kielce i w tym roku również odbędą się najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody. W programie „Fit Weekendu” są mistrzostwa kulturystyce i fitnessu oraz mistrzostwa  Polski dzieci w zawodach fitness – dodaje Joanna Litwin.

Oprócz tego zobaczyć będzie można 4-tą edycje Międzynarodowych Zawodów Pole Dance, czyli tańca na rurze. W jury zasiadać będą mistrzowie tej sztuki tanecznej, którzy oceniać będą prawie 100 uczestników. Dodatkowo zobaczyć będzie można mistrzostwa sztuk walki Muay thai (muaj tai) czy Grand Prix Polski w Karate
– W piątek w godzinach popołudniowych odbywają się weryfikacje zawodników do mistrzostw Polski. „Fit weekend” będzie można odwiedzić w sobotę i niedzielę od godziny 9 do 18 – informuje Joanna Litwin i dodaje, że wydarzenie jest biletowane.

/błaż/

Ważne wydarzenia