Nagrody w konkursie „Doping na Medal” rozdane

Konkurs 'Doping na medal’ organizowany przez Radio Ostrowiec oraz Klub KSZO Ostrowiec S.A. został rozstrzygnięty, a dziś w hali MOSiR wręczyliśmy nagrody wszystkim jego uczestnikom.

Pierwsze miejsce – podobnie jak w ubiegłym roku – zajął Zespół Szkół nr 3 czyli dawny THM i w nagrodę pojedzie do Parku Rozrywki Energylandia oraz zagra specjalny mecz z siatkarkami KSZO.
Drugie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Kunowie i także w nagrodę pojedzie do Energylandii. Miejsce trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Szewnie, a kibice w nagrodę rozegrają specjalny trening z siatkarkami oraz zjedzą poczęstunek w Primo Pizza.
Pamiątkowe puchary i dyplomy powędrowały do wyróżnionych grup kibiców z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu oraz Szkół Podstawowych nr 4 i 5, także z Ostrowca.
W internetowym głosowaniu na najlepiej kibicujące drużyny oddano prawie 2 tysiące głosów.

– Fajnie było obserwować młodych kibiców na naszych meczach. Mamy nadzieję, że oderwaliśmy ich od smartfonów i komputerów i zaszczepiliśmy sportowego ducha- powiedział uradowany Franciszek Boćkay, trener siatkarek.

W trakcie uroczystości uczestnicy konkursu chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia z drużyną ostrowieckich siatkarek, brali autografy i rozmawiali o piłce siatkowej.
Przypomnijmy, że w II edycji konkursu 'Doping na medal’ uczestniczyło sześć zespołów, które wspierały siatkarki KSZO swoim dopingiem podczas meczowych spotkań w Ostrowcu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej III edycji konkursu w przyszłym roku!!!
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia