W czwartek otwiera się Galeria Łysica

13 grudnia w Ostrowcu otwiera się nowa galeria handlowa. Nazywa się 'Galeria Łysica’. Jak mówi Edyta Kulasiewicz, dyrektor galerii na ten dzień zaplanowano szereg atrakcji dla klientów.

– Nasi najemcy przygotowali wiele niespodzianek dla swoich klientów, nie zabraknie też świątecznego akcentu w postaci żywej szopki ze zwierzętami oraz Świętego Mikołaja, który będzie rozdawał prezenty dla najmłodszych – podkreśla.
Wiemy też jakie sklepy się w niej znajdą. Mieszkańcy Ostrowca będą mogli robić zakupy spożywcze w Lidlu, Publimie i piekarni Małgorzatka.
W Galerii Łysica znajdzie się także KIK, czyli sklep z odzieżą i artykułami do domu, sklep sportowy 4Fun, drogeria Natura, Etes – akcesoria z telefonami, Jubiler Tarmex oraz Ray Obuwie. Będzie można także skorzystać z siłowni Xtreme Fitness oraz punktów usługowych T-Mobile i Orange. W galerii znajdzie się też kilka wysp między innymi z bielizną, akcesoriami do paznokci oraz stanowiskiem kosmetyczki. Warto też wspomnieć o tarasie widokowym, z którego będzie można podziwiać panoramę Ostrowca.
13 grudnia market Lidl czynny będzie już od godz. 7, natomiast pozostałe sklepy i punkty od godz. 10.
Wkrótce do galerii przeniesie się także Redakcja Radia Ostrowiec, a 13 grudnia zapraszamy Państwa do słuchania naszej audycji 'Zawsze na miejscu. Zawsze na czasie’, którą nadawać bedziemy z Galerii Łysica.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia