Lekcja W-F z Wojownikami

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski poprowadzili dziś lekcję wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Chrobrego w Ostrowcu.
Jest to nagroda w konkursie 'Wygraj Razem z Wojownikami’, który Radio Ostrowiec organizowało wspólnie z Echem Dnia i Klubem KSZO. Na szkolnym boisku, gdzie odbywały się zajęcia spotkaliśmy Anię – uczennicę szóstej klasy, dla której możliwość treningu z zawodnikami KSZO to duża atrakcja.

-Jest tu bardzo fajnie, cieszę się, że mogę spotkać tu piłkarzy ręcznych, których lubię – podkreśliła

Tomek Radowiecki, trener KSZO Odlewnia Ostrowiec podkreślał, że trening miał też w sobie elementy zabawy
Po zakończonym treningu na wszystkie dzieci czekał słodki upominek.
Przypomnijmy, że 12 szkół z terenu powiatu ostrowieckiego wspierało dopingiem szczypiornistów KSZO podczas dwóch ligowych spotkań w minionym sezonie. Tytuł najlepiej dopingującej, zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3, drugie miejsce zajęli kibice ze Szkoły Podstawowej w Kunowie, a trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Szewnie. Dzisiejsza lekcja wychowania fizycznego była pierwszą ale nie ostatnią poprowadzoną przez zawodników KSZO. Szczypiorniści pojawią się w każdej szkole, która brała udział w konkursie. Już za tydzień poprowadzą lekcje w szkole w Kunowie.
/marsz/

Ważne wydarzenia