Beata Kobiałka rzuca wyzwanie Lechowi Łodejowi w Kunowie

’KUNOWemu’ – pod takim hasłem startuje w nadchodzących wyborach samorządowych komitet wyborczy Beaty Kobiałki, która ubiegać się będzie o urząd burmistrza Kunowa.

– Mam już 32 letnie doświadczenie w samorządzie, więc przyszedł czas, by je spożytkować dla własnej gminy – mówiła na dzisiejszej konferencji Beata Kobiałka – Widzę potrzebę zmiany w naszej gminie i chciałabym by samorząd naszej gminy podążał wraz ze zmianami, które się wokół nas dzieją – dodała.
Podkreśliła również, że nie chce skupiać się na wytykaniu błędów obecnego włodarza. – Mamy kilka pomysłów, które byśmy chcieli wcielić w życie w naszej gminie, które pozwoliłyby na jej lepszy i szybszy rozwój. Przede wszystkim chcielibyśmy obniżyć podatki od transportu, z moich obserwacji wynika, że mieszkańcy gminy Kunów mogliby je płacić niższe od 200 do nawet 1000 zł. – mówiła
Kandydatka na burmistrza Kunowa chciałaby również stworzyć 'Fundusz Miejski’ na wzór budżetów obywatelskich, gdzie mieszkańcy gminy sami decydują na co przekazać część środków z budżetu gminy.
Komitet Beaty Kobiałki wystawi też swoich kandydatów do Rady Gminy we wszystkich okręgach wyborczych. Zapytana, czy jej komitet startuje z poparciem jakiejś partii politycznej, np. PSL-u odpowiedziała. – Z nikim nie rozmawialiśmy, startujemy całkowicie niezależnie.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia