Konkurs Wygraj Razem z Wojownikami rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy konkurs „Wygraj Razem z Wojownikami”.

W sobotę po meczu piłkarzy ręcznych KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC kibice mogli przeżyć moc wrażeń – od fetowania zwycięstwa Wojowników, przez pożegnanie trenera Mariusza Jurasika i Karola Szewczyka, który zakończył karierę zawodnika po odbiór nagród w konkursie zorganizowanym przez Radio Ostrowiec, Echo Dnia i Klub KSZO.
Pierwsze miejsce za najlepszy doping na meczach zdobyła Szkoła Podstawowa numer 3.
Drugie miejsce w konkursie zdobyła szkoła podstawowa w Kunowie, a trzecie szkoła Podstawowa w Szewnie.Przypomnijmy, że w konkursie wzięło udział dziesięć szkół z terenu powiatu ostrowieckiego. Młodzi kibice , którzy stawili się w hali przy ulicy Świętokrzyskiej żywiołowo dopingowali drużynę Wojowników, a zawodnicy odwdzięczyli się wspaniałą grą i zwycięstwem. Po zakończonym spotkaniu ostrowieccy szczypiorniści chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Wzruszenia po meczu nie krył Karol Szewczyk – bramkarz KSZO, dla którego był to ostatni mecz w pomarańczowo – czarnych barwach.

– Fajnie, że przyszło mi się pożegnać z ostrowiecką publicznością w takich pięknych okolicznościach. Cieszy wygrana ale i fakt, że z trybun wspierali nas kibice biorący udział w konkursie Wygraj Razem z Wojownikami.

Zespoły kibiców, które zajęły miejsca na podium pojadą na wycieczkę do Centrum Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Z kolei wyróżnienie odebrał Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu, który w nagrodę weźmie udział w warsztatach robienia pizzy i wspólnym poczęstunku. Wszystkie szkoły biorące udział w naszej zabawie zostały obdarowane piłkami do gry w piłkę ręczną.
Sponsorami konkursu byli Primo Pizza, Pałasz Ubezpieczenia, Piekarnia Skalski, Centrum Sport Kamil Kutryba oraz PKS Ostrowiec. Naszym sponsorom bardzo dziękujemy.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia