Zwycięstwo szczypiornistów KSZO Odlewnia

W rozegranym meczu 20 kolejki I ligi, piłkarze ręczni KSZO pokonali 37:33 Czuwaj Przemyśl.

Popularni „harcerze” zajmowali czwarte miejsce w tabeli i wydawało się, że są faworytem tego meczu. Ale ambitnie grający „wojownicy” tylko raz pozwolili wyjść gościom na prowadzenie. Miało to miejsce w 9. minucie gry. Chwila słabości przytrafiła im się także w ostatnich czterech minutach pierwszej połowy, gdy z pięciobramkowej przewagi pozostała tylko jedna na plusie. Poza tym fragmentem meczu, o grze ostrowczan można się wypowiadać tylko w superlatywach. Trener Mariusz Jurasik przed meczem zapowiadał walkę.

– Walczyliśmy i to było widać na boisku czego efektem jest zwycięstwo-powiedział.

Goście nie mogli się pogodzić z porażką, a w ramach protestu nie stawili się nawet na pomeczowej konferencji.
Po tym spotkaniu ostrowieccy szczypiorniści awansowali na 9 miejsce w tabeli.