Temat drugiej ligi zamknięty

W sobotę podopieczni tercetu trenerskiego Andrzej Wiśniewski – Waldemar Domagała – Krystian Kanarski mierzyli się w Małogoszczy z miejscową Wierną. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Problemy ostrowczan zaczęły się w 12 minucie, kiedy Kamil Sołtykiewicz faulem próbował powstrzymać groźną akcję gospodarzy, za co został ukarany czerwona kartką. Grając w osłabieniu, najlepszą sytuację do zdobycia gola pomarańczowo-czarni mieli w 39 minucie. Po faulu w polu karnym Wiernej, przed szansą stanął Michał Grunt, jednak z 11 metrów nie zdołał zmieścić piłki w siatce.

Tracąc punkty ze zdegradowaną już do IV ligi Wierną, ostrowiecki zespół definitywnie pogrzebał swoje szanse na wywalczenie awansu do II ligi. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu dodatkowo dał się wyprzedzić Stali Rzeszów i aktualnie plasuje się na czwartym miejscu.

W niedzielę, 11 czerwca o godzinie 17. KSZO 1929 podejmie walczące o utrzymanie Podlasie Biała Podlaska. Tym meczem pożegna się z ostrowiecką publicznością, zaś ligowe rozgrywki zakończy w sobotę 17 czerwca wyjazdowym meczem ze Stalą Rzeszów.

Wierna Małogoszcz – KSZO 1929 Ostrowiec 0:0

Wierna: Gugulski – Malinowski (46. Krzeszowski), Bała, Michał Kołodziejczyk, Foksa – Paprocki, Czarnecki, Marcin Kołodziejczyk, Zawadzki – Wijas, Kraus (68. Rogula)

KSZO 1929: Wierzgacz – Stachurski, Sołtykiewicz, Podstolak, D. Cheba – Mężyk (87. P. Cheba), Persona, Czajkowski (75. Burzyński), Tylec – Grunt, Jamróz (46.Mianowany)

/Rafał Soboń/

Podziel się

Ważne wydarzenia