Sport
siatkowka
Dwie najlepsze siatkarskie drużyny kobiet w Polsce zagrają w sobotę w Ostrowcu
Sezon siatkarskiej rywalizacji kobiet w Polsce rozpocznie się w Ostrowcu Świętokrzyskim. W sobotę, 21 września o godzinie 18 w hali KSZO rozegrany zostanie Superpuchar Polski pomiędzy drużynami Grupa Azoty Chemik Police i BKS Bostik ZGO Bielsko – Biała. – Jesteśmy już gotowi, w środę rozpoczynamy przygotowania hali – mówi Mariusz Rokita, wiceprezes KS KSZO ds.… Read more »
Chemik Police i BKS Bielsko – Biała zagrają w Ostrowcu mecz Superpucharu Polski Kobiet w siatkówce
W czwartek, 22 sierpnia ruszy internetowa sprzedaż biletów na mecz Superpucharu Polski Kobiet w siatkówce, który odbędzie się 21 września w hali KSZO w Ostrowcu. Jak już informowaliśmy, zagrają w nim drużyny Grupa Azoty Chemik Police i BKS Bostik ZGO Bielsko – Biała. Potwierdzili to dziś na konferencji prasowej prezes Polskiej Ligi Siatkowej Artur Popko… Read more »

















