KSZO Oldboys najlepszą drużyną III. Memoriału Marka Góry i Janusza Batugowskiego

fot. Maciej Kolasa

Zwycięstwem Oldbojów KSZO Ostrowiec zakończył się III. Memoriał Marka Góry i Janusza Batugowskiego.

Piłkarze reprezentujący pomarańczowo-czarne barwy w finale sobotniego turnieju pokonali Oldboys Opatów. Łącznie w memoriale wystąpiło 6 drużyn.

– Trenujemy, organizujemy sobie też czasami odnowę biologiczną. Część z nas grała kiedyś w ekstraklasie i w pierwszej lidze, także jesteśmy przyzwyczajeni do grania – mówił Jarosław Sarna ze zwycięskiego zespołu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Rafała Lasockiego z KSZO. Tytuł najlepszego bramkarza zgarnął jego klubowy kolega Cezary Duda. Królem strzelców został Przemysław Sokołowski, reprezentujący na boisku firmę Scorpion.

– Super atmosfera, piękny stadion z doskonale przygotowaną murawą. Nic tylko przyjeżdżać i grać – oceniał zawodnik Wisły Sandomierz Marcin Skoczylas.

/mor/

reklama

Ważne wydarzenia