Wojciech Gajewski nowym kierownikiem placówki terenowej KRUS w Ostrowcu

fot. Radio Ostrowiec

Wojciech Gajewski został powołany na kierownika placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stanowisko objął 5 czerwca. Wcześniej, przez lata, związany był z ostrowieckim biurem powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

– W tych strukturach czyli jednostkach, które pracują dla rolnictwa pracuję już 20 lat. Moje początki były w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i skończyłem tam prace po dwudziestu latach. Byłem świadkiem jak Polska wieś wchodziła do Unii Europejskiej, wiele się zmieniło i Unii rolnicy dużo zawdzięczają – mówi Wojciech Gajewski.

– Na razie się rozglądam. Z tego co mi przekazano to jest bardzo dobre biuro, pracownicy są merytorycznie dobrze przygotowani. Na razie mamy okres na zapoznanie się i będziemy wyłapywać to co szwankuje i będziemy poprawiać.

Stanowisko kierownika KRUS w Ostrowcu nie było obsadzone od dwóch lat. Jednostką przy ulicy Słowackiego 13 w latach od 2016 do 2022 roku kierowała Dorota Pietrzkiewicz.

/kawa/

Ważne wydarzenia