Ruszyła trzecia pula biletów na największą imprezę regionu z okazji rozpoczęcia wakacji – ORW Festiwal

fot. ORW Bałtów

Przygotowania do ORW Festiwal 2024 w Bałtowie idą pełną parą. Organizatorzy największej dwudniowej imprezy w regionie z okazji rozpoczęcia wakacji uruchomili 3 pulę biletów.

– To ostatni dzwonek, aby taniej zakupić bilety na jedyne takie wydarzenie w regionie. Na naszej scenie w tym roku wystąpią wyjątkowi artyści, których festiwalowicze chcieli zobaczyć w tegorocznej edycji: Słoń, Polska Wersja, Pro8l3m – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. I zapowiada, że już niedługo organizatorzy ogłoszą kolejne gwiazdy, które wystąpią na festiwalu. Nie zabraknie też wykonawców, trwale kojarzonych z bałtowską imprezą.

– Na naszej scenie wystąpią między innymi DJ Matys., DJ Kuba&Neitan, Matt Bukovski. Wystąpią również zagraniczni artyści – informuje Żaneta Choinka.

Bilety można kupić na stronie internetowej ORW.pl. Wydarzenie potrwa przez 2 dni – 28 i 29 czerwca. Przypomnę, że impreza z okazji Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji organizowana jest w Bałtowie od 2013 roku.

/mor/

 

Ważne wydarzenia