Bałtowski Kompleks Turystyczny będzie otwarty przez całe święta!

fot. Archiwum Bałtowski Kompleks Turystyczny

Do aktywnego spędzania czasu wolnego w okresie wielkanocnym zachęca Bałtowski Kompleks Turystyczny. Na gości będzie czekało mnóstwo atrakcji.

Monika Pękala, menedżer działu marketingu tłumaczy, że atrakcje będą uzupełniane o akcenty związane z Wielkanocą.

– Dzieci zapraszamy do udziału w kreatywnych warsztatach wielkanocnych pod czujnym okiem naszego zajączka. Ci natomiast, którzy mają duszę poszukiwacza skarbów, koniecznie muszą wziąć udział w naszej grze terenowej. Sprawdzimy w niej waszą sprawność fizyczną i orientację w terenie.

Na wszystkich uczestników będą czekać ciekawe nagrody.
Ale to nie wszystko bo tętnić życiem będzie także Jurapark, Zwierzyniec i Park Miniatur.

– Udostępniamy takie atrakcje jak: Jurapark – czyli park dinozaurów, Zwierzyniec Bałtowski – zarówno safari zwiedzane schoolbusem z przewodnikiem oraz zwierzyniec dolny zwiedzany pieszo, Park Miniatur czyli Polska w Miniaturze, Kino Emocji Cinema 5D z nowym filmem, który dostarczy wam mnóstwo wrażeń. Do tego Rollercoaster, Bumper Cars czy karuzela wiedeńska – wymienia menedżerka.

Organizatorzy, spodziewając się słonecznej pogody, zachęcają również do korzystania z tras spacerowych i rowerowych Bałtowa.

– Spodziewamy się, że taka moc atrakcji z pewnością sprawi, że niejeden zgłodnieje, dlatego nasze restauracje czyli Bałtowski Zapiecek i Restauracja Browar Bałtów będą czynne we wszystkie dni świąt – mówi.

W dni świąteczne – od soboty do poniedziałku włącznie Bałtowski Kompleks będzie czynny od godziny 10:00 do 17:00.

/kawa/

Ważne wydarzenia