Mieszkańcy powiatu mogą się zapisywać na zajęcia gimnastyczne w ramach Akademii Pełnej Zdrowia

To będzie już szósta edycja Akademii Pełnej Zdrowia, czyli programu profilaktycznego, jaki organizuje dla mieszkańców całego powiatu ostrowieckiego starostwo powiatowe.

– Program w tej edycji będzie bardzo bogaty. Staramy się, żeby był jak najbardziej urozmaicony i skierowany do wszystkich grup wiekowych. Będziemy sukcesywnie podawać terminy zapisów na badania i różne konsultacje ze specjalistami. Zaczynamy jednak od zajęć gimnastycznych – mówi Marzena Dębniak, starosta ostrowiecki.

Zapisy na zajęcia ruchowe będą prowadzone w budynku starostwa powiatowego w godzinach 16-19. We wtorek, 20 lutego będzie można się zapisać do I grupy ćwiczeniowej, która będzie miała zajęcia w godzinach 16-17. W środę prowadzone będą zapisy na ćwiczenia, które będą się rozpoczynały o godzinie 17 i potrwają do godziny 18.00. A w czwartek będzie można się zapisać do grupy, która ćwiczyć będzie najpóźniej – w godzinach 18-19.
Same zajęcia gimnastyczne będą prowadzone do grudnia – jak dotąd – w budynku dawnego 'Ekonomika’ na osiedlu Słoneczne we wtorki i czwartki. We wtorki będzie to gimnastyka z elementami muzyki, a w czwartki gimnastyka z elementami rehabilitacji.

Zapisywać mogą się osobiście osoby zainteresowane. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą dowodu osobistego i okularów.

/mag/

Ważne wydarzenia