Trwa zbiórka na prezenty dla dzieci z domu dziecka w Denkowie. Pomóc może każdy

Zbiórkę pieniędzy na zakup świątecznych prezentów dla dzieci z domu dziecka w Denkowie rozpoczęli pracownicy Agencji Reklamowej Kreograf w Ostrowcu. Właściciel, Kamil Kwiatkowski oraz Wiktoria Tokarska i Klaudia Jędrzejewska zawiązali komitet społeczny, zgłosili zbiórkę publiczną i liczą na wsparcie mieszkańców.

– Wykorzystując jakąś naszą już maleńką rozpoznawalność chcieliśmy dotrzeć do ludzi, którzy zaufali mojej firmie i poprosić ich o pomoc. Cieszę się, że jest odzew. Puszki, do których można wrzucać pieniądze, znajdują się w siedzibie naszej firmy, a także w wielu innych punktach na terenie miasta. Gdyby ktoś miał taką potrzebę, to można również do nas zadzwonić i my przyjedziemy z puszką do takiej osoby – mówi Kamil Kwiatkowski.

Pieniądze do puszki wrzucać można także dziś w Galerii Ostrowiec, gdzie są już pracownicy firmy Kreograf. A wszystkie informacje o miejscach prowadzonych zbiórek, numery telefonów publikują w swoich mediach społeczniowych. Zbiórka potrwa do 20 grudnia.
Kamil Kwiatkowski podkreśla też, że potrzeby domu dziecka w Denkowie skonsultowali wcześniej z siostrami zakonnymi, które go prowadzą.
Wspomóc akcję agencji Kreograf można też przez portal zbiórka.pl. Znajdziecie ją na tej stronie pod hasłem Zbiórka na zakup prezentów świątecznych dla Domu Dziecka w Denkowie.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia