Nowe firmy dołączyły do Ostrej Karty

fot. facebook Artur Łakomiec - Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Już od kilku miesięcy w Ostrowcu Świętokrzyskim funkcjonuje program Ostrowieckiej Karty Mieszkańca czyli tak zwanej Ostrej Karty. Dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z różnego rodzaju zniżek, rabatów oraz promocji serwowanych przez partnerów Ostrej Karty. Wczoraj podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta ogłoszono 7 nowych firm prywatnych, które przyłączyły się do programu.

– Dołączyli do nas: Ośrodek Szkolenia Kierowców SMILE, Eko-Clima czyli firma zajmująca się klimatyzacją oraz pompami ciepła, Ośrodek Szkolenia Kierowców Monte Carlo, Grupa Lider Taxi, Healthy Lifestyl – firma zajmująca się zdrowiem, dietetyką i rozpisywaniem planów treningowych, Gravitacja, która jest pierwszą firmą gastronomiczną, która się do nas przyłączyła oraz firma KSERO-wnik, wykonująca usługi poligraficzne – wymienia Tomasz Gębka, zastępca naczelnika wydziału planowania i rozwoju UM w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Łącznie Ostra Karta posiada 13-stu partnerów zewnętrznych. Ze zniżek oferowanych przez te firmy można korzystać po założeniu Ostrowieckiej Karty Mieszkańca.

– Wchodzimy na stronę internetową Ostrej Karty, rejestrujemy się na niej, ściągamy aplikację na swój telefon i otrzymujemy za jej sprawą wirtualną kartę, którą okazujemy w przypadku chęci skorzystania ze zniżki – tłumaczy Tomasz Gębka.

Warunkiem posiadania Ostrej Karty jest posiadanie zameldowania w Ostrowcu, lub udowodnienie płacenia podatków w mieście.
A wykaz wszystkich zniżek znajduje się na stronie internetowej Ostrowieckiej Karty Mieszkańca.

/mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia